Pages Menu
 

Categories Menu
Sklep internetowy z wyposażeniem domu - podpórka do książek
Dekorowanie wnętrz, może być bardzo przyjemnym zajęciem. Nie trzeba być dekoratorem wnętrz, by ładnie urządzić sobie dom. Na pewno warto odwiedzić sklep internetowy
Rośliny do doniczki na taras czyli jak wybrać rośliny na taras?
Pięknie wyglądają tarasy i balkony obsadzone kolorowymi kwiatami, zielonymi trawami czy iglakami. Jednak przed rozpoczęciem nasadzeń warto sprawdzić jakie
Nowoczesne oświetlenie sufitowe - hurtownia oświetlenia w Świnoujściu
Własny dom jest powodem do dumy. Jeśli do tego jest nowocześnie i stylowo urządzony, jest miejscem gdzie bardzo miło spędza się czas z rodziną i z
Idealne kinkiety do modnej restauracji
Nowoczesna, modna restauracja kojarzy się z dopieszczoną kuchnią, dobrym alkoholem, przytulnym klimatem i ciekawym wystrojem. O dwóch ostatnich w dużym stopniu decyduje oświetlenie.
Gdzie kupię niepowtarzalne ozdoby do salonu?
Szukając oryginalnych ozdób wykonanych z metalu, warto zaglądać do sprawdzonych sklepów oferujących wysokiej jakości produktu - takich, jak na przykład https://www.sklep.dastal.com.pl.
Sekrety feng shui
Feng Shui - co to takiego i skąd jego popularność
Feng shui w ostatnim czasie stało się bardzo popularną metodą według, której urządzamy nasze mieszkania. W wielkim skrócie jest to chińska sztuka zagospodarowania
Gotowe zasłony z aksamitu czyli jakie zasłony wybrać do mieszkania?
Efektowna ozdoba okna jest jednocześnie dodatkowym elementem dekoracyjnym pokoju.
Gotowe zasłony z aksamitu
Przez wiele lat ciężkie, gotowe zasłony

Posted by on wrz 4, 2022 in Wnętrze |

Balustrady Szklane

Balustrady Szklane

Realizacje autorstwa naszej firmy można zobaczyć w wielu miejscach w Krakowie i okolicach. Trendem w nowoczesnej architekturze jest stosowanie coraz większej ilości szkła. Całe budynki, jak i poszczególne elementy, takie jak tarasy, balkony czy klatki schodowe, dzięki nowoczesnemu wzornictwu stają się wyjątkowe i przyciągają uwagę. Ponadto szklane typy balustrad są trwałe i odporne na złe warunki atmosferyczne.

Balustrady szklane to nowoczesne rozwiązanie na zabezpieczenie przestrzeni wokół schodów. Szkło nadaje lekkości budynkowi i jest całkowicie bezpieczne. Znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w tych tradycyjnych. Balustrady szklane Kraków doskonale komponują się ze schodami drewnianymi, betonowymi, metalowymi czy kaflowymi. Elegancka i z wyczuciem dobrana balustrada, wpłynie nie tylko na komfort użytkowania, ale również stanie się ważnym elementem wystroju naszego wnętrza i podkreśli jego indywidualny charakter. Balustrady szklane dają wrażenie otwartej przestrzeni – optycznie ją powiększają i nie zatrzymują dostępu światła.

Rodzaje krakowskich balustrad szklanych

Balustrada tarasowa – od wielu lat realizujemy tego typu produkty dla klientów prywatnych i firm. Dziś typ tarasowy jest w pełni przeszklony i wyposażony w nowoczesne klamki dla jeszcze bardziej estetycznego wyglądu. Jest też typ z litego szkła bez poręczy i bez widocznych kolumn montażowych. Tak zrealizowane tarasy robią rewelacyjne wrażenie, zwłaszcza na dachach budynków.

Balustrady balkonowe – produkty te realizowane są głównie dla deweloperów, firm mieszkaniowych i firm zarządzających nieruchomościami. W dobie obowiązujących przepisów budowlanych oferujemy modele balustrad szklanych z certyfikatami i aprobatami Instytutu Techniki Budowlanej (ITP) w Warszawie!

Poręcze szklane schodowe – wewnętrzne i zewnętrzne. Jak widać w galerii na obecnej podstronie, realizujemy najwięcej indywidualnych projektów balustrad schodowych na zewnętrznych ścianach budynków oraz na wewnętrznych klatkach schodowych. W przypadku tego typu produktów przed realizacją wykonuje się bardzo dokładne pomiary i projekty. Samo szkło balustrady może być przezroczyste lub barwione na określony kolor.