Pages Menu
 

Categories Menu
Salon - serce każdego domu
Remont salonu (podobnie jak i innych pomieszczeń w naszym domu) jest z jednej strony wydarzeniem dosyć stresującym, a zarazem kosztownym oraz czasochłonnym, z drugiej zaś otwiera przed nami
Sztuczna choinka — oszczędność na lata
Boże Narodzenie to czas oczekiwany przez wielu. Święta te mają swój niezapomniany, magiczny klimat, zbierają przy stole całe rodziny i pozwalają zapomnieć o trudach codzienności.
Jak wybrać obrus? Inspiracje
Obrus to najczęściej był element wyprawy każdej panny młodej. Bywał samodzielnie wyhaftowany i od jej umiejętności zależała jakość produktu. Obecnie młodzi ludzie sami decydują jaką ozdobę
Dekoracje rustykalne diy
Planując większą operze w gronie rodzinnym czy to będzie wesele czy też urodziny, to warto się zastanowić nad wyjątkowymi ozdobami czy to samego stołu czy też całego domu czy restauracji, która
Nowoczesne lampy stojące - lampy do sypialni
Oświetlenie w domu, pełni bardzo ważną funkcję. Jest niezbędne do życia i funkcjonowania w domu, ale tworzy też nastrój. Dlatego bardzo uważnie trzeba podejść do tematu, wyboru
Lampy stojące nowoczesne do salonu w Świnoujściu
W domu każde pomieszczenie ma swoją wartość i jest ważne dla mieszkańców. Jednym z czołowych pomieszczeń w każdym domu, jest salon. To pomieszczenie gdzie rodzina spędza
Idealne kinkiety do modnej restauracji
Nowoczesna, modna restauracja kojarzy się z dopieszczoną kuchnią, dobrym alkoholem, przytulnym klimatem i ciekawym wystrojem. O dwóch ostatnich w dużym stopniu decyduje oświetlenie.

Posted by on cze 27, 2022 in dekoracje i dodatki |

Sztuczna choinka — oszczędność na lata

Sztuczna choinka — oszczędność na lata

Boże Narodzenie to czas oczekiwany przez wielu. Święta te mają swój niezapomniany, magiczny klimat, zbierają przy stole całe rodziny i pozwalają zapomnieć o trudach codzienności. Aby jednak święta mogły być czasem odpoczynku i spokoju warto wcześniej przygotować się na dekorowanie domu i budowanie świątecznej atmosfery. Myśląc o dekoracjach, nie można zapomnieć o choince, która jest centralnym punktem każdego domu w świąteczne dni. Wybór idealnego drzewka nie należy jednak do łatwych, a wybór między żywą a sztuczną choinką sprawia wiele kłopotu. W pomocy tej decyzji z pewnością przyjdzie cena drzewka.

Ceny świątecznych drzewek

Święta to nie tylko czas biesiady i radości, ale również dużych wydatków, dlatego tak ważne jest, aby przy wyborze choinki zwrócić uwagę na jej cenę. Żywe i sztuczne choinki z pewnością różnią się od siebie ceną, a ta nie zależy tylko od rodzaju drzewka. Ważna będzie też wysokość drzewka. Choinki sztuczne z zasady kupimy w niskiej cenie. Te do 100 cm wysokości znaleźć można już od 50 złotych, a opcje bardziej okazałe, nawet do dwóch metrów wysokości to koszt w okolicach 100 złotych. Jeśli choinka ma mieć bardziej naturalny wygląd, czy posiadać dużą ilość gałęzi, cena będzie wyższa, natomiast adekwatna do jakości Cena sztucznej choinki nie jest wysoka, a na jej pozytywny odbiór wpływa też fakt, że wytrwa ona co najmniej kilka lat, więc kosztów nie będzie trzeba ponosić przed każdymi świętami.

Żywe drzewka można kupić w podobnych cenach, jak te sztuczne. W przypadku żywej choinki na cenę wpływa nie tylko rozmiar, ale też gatunek. Najczęściej wybierane to różne rodzaje świerków, a także jodły. Taka choinka to koszt między 50 a 150 zł, ale bardziej okazałe drzewka również będą kosztować więcej.

sztuczna choinka

Dlaczego sztuczna choinka?

Żywe drzewko z pewnością ma wiele plusów, jak naturalność czy piękny zapach, ale przede wszystkim jest to coroczny wydatek, któremu można zapobiec. Cena sztucznej choinki jest niska, a jeśli wybierzemy ładny model od sprawdzonej firmy, będzie nam służyła przez długie lata. Ozdobić możemy ją tak samo pięknie, a aby dodać drzewku naturalności, zawsze możemy skorzystać z ekologicznych ozdób jak szyszki czy suszone pomarańcze.

Żywe choinki bardzo często co roku po świętach lądują na śmietniku. I mimo że wydaje się, że plastikowe choinki bardziej szkodzą środowisku, to nie można zaprzeczyć, iż coroczna wycinka ogromnej ilości drzew z lasów na pewno mu nie pomaga. Zarówno cena sztucznej choinki, jak i jej żywotność zdecydowanie przemawiają na korzyść takiego wyboru świątecznego drzewka.

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne sztuczne choinki imitujące różne gatunki żywych drzewek. Jeśli chcą Państwo zakupić drzewko, które będzie Wam służyć przez wiele lat, a przy tym będzie wyglądać naturalnie i okazale to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.