Pages Menu
 

Categories Menu
Salon - serce każdego domu
Remont salonu (podobnie jak i innych pomieszczeń w naszym domu) jest z jednej strony wydarzeniem dosyć stresującym, a zarazem kosztownym oraz czasochłonnym, z drugiej zaś otwiera przed nami
Doniczka z drewna jak zrobić?
Czasami marzenia nie pokrywają się z rzeczywistością. Jeżeli po wybraniu jakiejś rzeczy, okazuje się, że nie pasuje ona do głównego założenia trzeba samemu zadbać o to, by była właściwa.
Doniczka
Wyposażenie wnętrz - wyposażenie domu sklep online
Każdy dom może być piękny, jeśli włoży się serce w jego urządzanie. Na wyposażenie domu składają się meble, jak i różne dodatki, które dodają wnętrzom charakteru i przytulności.
Sekrety feng shui
Feng Shui - co to takiego i skąd jego popularność
Feng shui w ostatnim czasie stało się bardzo popularną metodą według, której urządzamy nasze mieszkania. W wielkim skrócie jest to chińska sztuka zagospodarowania
Rośliny do doniczki na taras czyli jak wybrać rośliny na taras?
Pięknie wyglądają tarasy i balkony obsadzone kolorowymi kwiatami, zielonymi trawami czy iglakami. Jednak przed rozpoczęciem nasadzeń warto sprawdzić jakie
Jak wybrać obrus? Inspiracje
Obrus to najczęściej był element wyprawy każdej panny młodej. Bywał samodzielnie wyhaftowany i od jej umiejętności zależała jakość produktu. Obecnie młodzi ludzie sami decydują jaką ozdobę
Jak samodzielnie zrobić wianek bożonarodzeniowy? Czyli Wianek świąteczny DIY
Wykonanie wianka na świąteczny stół wiąże się z pewnymi przygotowaniami, które trzeba poczynić przed rozpoczęciem pracy.
Wianek świąteczny

Posted by on cze 27, 2022 in dekoracje i dodatki |

Sztuczna choinka — oszczędność na lata

Sztuczna choinka — oszczędność na lata

Boże Narodzenie to czas oczekiwany przez wielu. Święta te mają swój niezapomniany, magiczny klimat, zbierają przy stole całe rodziny i pozwalają zapomnieć o trudach codzienności. Aby jednak święta mogły być czasem odpoczynku i spokoju warto wcześniej przygotować się na dekorowanie domu i budowanie świątecznej atmosfery. Myśląc o dekoracjach, nie można zapomnieć o choince, która jest centralnym punktem każdego domu w świąteczne dni. Wybór idealnego drzewka nie należy jednak do łatwych, a wybór między żywą a sztuczną choinką sprawia wiele kłopotu. W pomocy tej decyzji z pewnością przyjdzie cena drzewka.

Ceny świątecznych drzewek

Święta to nie tylko czas biesiady i radości, ale również dużych wydatków, dlatego tak ważne jest, aby przy wyborze choinki zwrócić uwagę na jej cenę. Żywe i sztuczne choinki z pewnością różnią się od siebie ceną, a ta nie zależy tylko od rodzaju drzewka. Ważna będzie też wysokość drzewka. Choinki sztuczne z zasady kupimy w niskiej cenie. Te do 100 cm wysokości znaleźć można już od 50 złotych, a opcje bardziej okazałe, nawet do dwóch metrów wysokości to koszt w okolicach 100 złotych. Jeśli choinka ma mieć bardziej naturalny wygląd, czy posiadać dużą ilość gałęzi, cena będzie wyższa, natomiast adekwatna do jakości Cena sztucznej choinki nie jest wysoka, a na jej pozytywny odbiór wpływa też fakt, że wytrwa ona co najmniej kilka lat, więc kosztów nie będzie trzeba ponosić przed każdymi świętami.

Żywe drzewka można kupić w podobnych cenach, jak te sztuczne. W przypadku żywej choinki na cenę wpływa nie tylko rozmiar, ale też gatunek. Najczęściej wybierane to różne rodzaje świerków, a także jodły. Taka choinka to koszt między 50 a 150 zł, ale bardziej okazałe drzewka również będą kosztować więcej.

sztuczna choinka

Dlaczego sztuczna choinka?

Żywe drzewko z pewnością ma wiele plusów, jak naturalność czy piękny zapach, ale przede wszystkim jest to coroczny wydatek, któremu można zapobiec. Cena sztucznej choinki jest niska, a jeśli wybierzemy ładny model od sprawdzonej firmy, będzie nam służyła przez długie lata. Ozdobić możemy ją tak samo pięknie, a aby dodać drzewku naturalności, zawsze możemy skorzystać z ekologicznych ozdób jak szyszki czy suszone pomarańcze.

Żywe choinki bardzo często co roku po świętach lądują na śmietniku. I mimo że wydaje się, że plastikowe choinki bardziej szkodzą środowisku, to nie można zaprzeczyć, iż coroczna wycinka ogromnej ilości drzew z lasów na pewno mu nie pomaga. Zarówno cena sztucznej choinki, jak i jej żywotność zdecydowanie przemawiają na korzyść takiego wyboru świątecznego drzewka.

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne sztuczne choinki imitujące różne gatunki żywych drzewek. Jeśli chcą Państwo zakupić drzewko, które będzie Wam służyć przez wiele lat, a przy tym będzie wyglądać naturalnie i okazale to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.